facebook
Kali x Paluch "Milion dróg do śmierci" - Szczegóły!
Dodał: Przemolo2o1 (admin) / 29-03-2013
Ganja Mafia Label & BOR Records zdradza kolejne szczegóły wspólnego projektu Palucha oraz Kaliego. Kolaboracja, której premiera przewidziana jest na maj 2013 będzie nosić tytuł "Milion Dróg Do Śmierci". Albumu będzie połączeniem charakterystycznego stylu artystów a jak twierdzą sami wykonawcy szykuję się mocna mieszanka oscylująca między elektroniką a klasycznym, samplowanym brzmieniem.

Na "Milion Dróg Do Śmierci" udzielą się tacy producenci jak Donatan , Julas , PSR , So Drumattic , Sherlock i RX. Z informacji podanych przez reprezentantów Syntetycznej Ganja Mafii na ten moment dobiega końca proces zapisu wokali i lada moment pojawi się pierwszy singiel promujący album. Trasa koncertowa "Milion Dróg Do Śmierci Tour" rusza w czerwcu i obejmie większe miasta Polski. Już niebawem pojawi się track lista i kolejne informacje na temat projektu Kali - Paluch.


 


Ganja Mafia Label & BOR Records zdradza kolejne szczegóły wspólnego projektu Palucha & Kaliego. Kolaboracja , której premiera przewidziana jest na maj 2013 będzie nosić tytuł "Milion Dróg Do Śmierci". Albumu będzie połączeniem charakterystycznego stylu artystów a jak twierdzą sami wykonawcy szykuję się mocna mieszanka oscylująca między elektroniką a klasycznym.