facebook
Zeus "Zeus. Nie żyje" - Tracklista
Dodał: Przemolo2o1 (admin) / 09-11-2012
Poznaliśmy właśnie pełną tracklistę zbliżającego się krążka Zeusa - "Zeus. Nie żyje". Po półtorarocznej przerwie muzycznej na scenę powraca utalentowany, łódzki raper Zeus. Autor trzech świetnie przyjętych solowych płyt nagrał nowy album pt. „Zeus nie żyje”, który – podobnie jak poprzedniczki – jest kolejną porcją bezkompromisowych treści oraz pokazem wszechstronnych zdolności muzycznych autora. 

Żadnych znanych raperów gościnnie na krążku, żadnych bitów od cenionych producentów – tylko własne produkcje i teksty. Ta konsekwentna polityka objęta przez Zeusa przy pierwszym wydawnictwie jest skutecznie egzekwowana przez kolejne produkcje. I opłaca się, jak można wywnioskować po błyskawicznie znikającym nakładzie i licznych reedycjach, jak i po tytule „Debiutu Roku” za pierwszy album „Co nie ma sobie równych”.

Premiera albumu: 24.11.2012 r.

„Starałem się na czwartej płycie zrobić rzeczy ciekawe, nowe a pewne konwencje odświeżyć, zamiast je bezmyślnie odtwarzać. Na albumie sporo jest więc zarówno tego, do czego przyzwyczaili się moi dotychczasowi słuchacze, jak i nowych elementów. Jeżeli miałbym klasyfikować ten album, w dużym stopniu jest to album stricte hip-hopowy z elementami eksperymentalnymi”


 


Poznaliśmy właśnie pełną tracklistę zbliżającego się krążka Zeusa - "Zeus. Nie żyje". Po półtorarocznej przerwie muzycznej na scenę powraca utalentowany, łódzki raper Zeus. Autor trzech świetnie przyjętych solowych płyt nagrał nowy album pt. „Zeus nie żyje”, który – podobnie jak poprzedniczki – jest kolejną porcją bezkompromisowych...